REJESTRACJA ON-LINE

Facebook Image
r.
Odsłon : 556967

Dyrektor Izerskiego Centrum Pulmonologii i Chemioterapii w Szklarskiej Porębie zatrudni:

1. LEKARZA PULMONOLOGA

Zakres obowiązków:

• udzielanie świadczeń medycznych w oddziale pulmonologicznym zgodnie z obowiązującymi zasadami etyki lekarskiej, aktualnej wiedzy medycznej oraz przepisami NFZ i Ministerstwa Zdrowia

• prowadzenie dokumentacji medycznej oraz obowiązującej sprawozdawczości medycznej zgodnie z przepisami o prowadzeniu i przechowywaniu dokumentacji medycznej, ustawą o ochronie danych osobowych i wymogami sprawozdawczości na potrzeby NFZ

• dbałość o wysokie standardy medyczne w placówce

• umiejętność pracy w zespole, udział w konsultacjach i konsyliach specjalistycznych oraz zaangażowanie w dostarczenie najwyższej jakości opieki medycznej

Wymagania:

• Specjalizacja chorób płuc ale nie jest to warunek konieczny

Oferujemy:

• Elastyczne godziny pracy w pełnym lub niepełnym wymiarze czasu pracy

• Umowę o pracę lub umowę kontraktową

• Mieszkanie służbowe

2. DIAGNOSTĘ LABORATORYJNEGO

djsfiahurglieru

Na tym stanowisku będziesz odpowiadać za:

- przygotowywanie stanowiska pracy

- pobieranie materiału do badań oraz przeprowadzanie analiz na dostępnym sprzęcie

- prowadzenie dokumentacji laboratoryjnej

- przygotowywanie i barwienie preparatów histopatologicznych

Nasze oczekiwania

- wykształcenie kierunkowe oraz PWZDL

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

- pracę w systemie jednozmianowym od poniedziałku do piątku

- możliwośc zakwaterowania (mieszkanie służbowe)

2.  ANALITYKA MEDYCZNEGO

Nasze oczekiwania:

- wykształcenie mgr Analityki Medycznej lub Technik Analityki Medycznej

Oferujemy:

kjsadhgflajhgl

;larigjoq;rijg

Bliższych informacji udzielamy telefonicznie pod numerem: 75 754 71 28

Kandydat zakwalifikowany na podstawie analizy złożonych dokumentów, zostanie telefonicznie bądź drogą elektroniczną zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną.

Informujemy, że udzielimy odpowiedzi jedynie na wybrane oferty.

free pokereverest poker revie